KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Affisch 8681724
nr 868 1724
Affisch
'Penthatlon Militaire International' Paris 1961, motivet: 65 x 45
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
måndag 6 januari 2014
kl 20:58:27